‪Google+‬‏ تبدیل زنجان به قطب IT کشور نیازمند برنامه ریزی است
امروز: جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۱

 استاندار زنجان گفت: تحقق توسعه اقتصادی در این استان و تبدیل آن به قطب IT کشور نیازمند برنامه ریزی، پی گیری و صبوری است.

کد خبر: ۴۰۴۰
تاریخ انتشار: جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۶

به گزارش مهرزنجان، جمشید انصاری در جمع خبرنگاران در تشریح دستاوردهای شرکت دراجلاس سرمایه گذاری ایالت اندراپرادش هند افزود: یکی از موفق ترین تجربه های توسعه در صنایع الکترونیک و IT در دنیا در شهر حیدر آباد هند اتفاق افتاده است به طوری که از حدود 130 میلیارد دلار بازاری که در صنعت سخت افزارهای الکترونیکی وجود دارد بیش از 60 درصد آن به حیدرآباد هند مربوط می شود.

وی ادامه داد: شرکت در اجلاس سرمایه گذاری ایالت اندراپرادش فرصتی بود تا از نزدیک در جریان توسعه اقتصادی این منطقه قرار بگیریم.  انصاری افزود: تیم شرکت کننده که شامل دو مدیر دولتی و سه نفر فعال بخش خصوصی بود، به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در این اجلاس حضور داشتند. 

استاندار زنجان، شرکت در نشست سرمایه گذاری های هند در ایالت اندراپرادش را فرصت مناسبی برای جلب سرمایه گذاری در زنجان دانست و افزود: شرکت در این اجلاس زمینه ساز توسعه روابط به ویژه در حوزه صنایع الکترونیک و IT برای بهره گیری از تجربه های طرف هندی بود.  

اجلاس سرمایه گذاری ایالت اندراپرادش در شهر «وایزک» این ایالت با شرکت تعدادی از وزرای دولت مرکزی و سرمایه گذاران بخش خصوصی و مقامات محلی روز دوشنبه/21 دی/ برگزار شد.  

انتهای پیام / 

ایرنا

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: