‪Google+‬‏ امنیت اخلاقی تداوم راه شهیدان است
امروز: جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۶
فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان:

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه عفاف و حجاب اصلی ترین رکن در امنیت اخلاقی است، گفت: اگر امنیت اخلاقی از هر یک از جامعه گرفته شود بنیان آن جامعه از هم فرو می پاشد.

کد خبر: ۴۲۱۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۰

سردار علیرضا صالحی در گفت و گو با خبرنگار  مهرزنجان، با بیان اینکه رمز پایداری نظام جمهوری اسلامی صرفا بر مبنای ایثار و فداکاری در قالب جانبازی و شهادت است، اظهار کرد: با مطالعه زندگی نامه شهدا این مطلب را درک می کنیم که شهدا بر حجاب و عفاف توجه ویژه ای داشتند.

وی با بیان اینکه تداوم راه شهدا از مسیر عفاف و حجاب می گذرد، افزود: عفاف و حجاب اصلی ترین پایه در امنیت اخلاقی است.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه اگر امنیت اخلاقی از هر یک از جامعه گرفته شود بنیان آن جامعه از هم فرو می پاشد، بیان کرد: امنیت اخلاقی تداوم راه شهیدان است.

صالحی با بیان اینکه اصلی ترین کانونی که در تکریم عفاف و حجاب در جامعه نقش اساسی دارد خانواده است، تصریح کرد: اگر خانواده بتواند در این امر مهم نقش چشمگیری داشته باشد بسیاری از مشکلات عفاف و حجاب در جامعه حل می شود.

وی با بیان اینکه امروزه نگاه جهان اسلام بر ایران است، اظهار داشت: ایران اسلامی با اندیشه امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و با راهبرد های مقام معظم رهبری به قلعه رفیع فرهنگ عفاف و حجاب، ایثار و شهادت رسید.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه رمز سلامتی جامعه درتکریم و تحکیم عفاف و حجاب است، گفت: استان زنجان یکی از استان های موفق در امر عفاف و حجاب است.

صالحی با اشاره به ستاد احیای امر به معروف، بیان کرد: 28 دستگاه اجرایی در امر احیای عفاف و حجاب دخیل هستند.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: عفاف و حجاب 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: