‪Google+‬‏ با رفتن استاندار سابق صندلی استاندار زنجان را چه كسی می گيرد؟
امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵
چه کسی استاندار زنجان می شود؟

۱۲ مرداد سال جاری بود که خبر منصوب شدن استاندار زنجان به سمت "معاون رئیس‌ جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور" در شهر پیچید که از همان دقایق اول گمانه زنی ها در مورد انتصاب استاندار جدید شروع شد و هنوز هم بعد از گذشت 7 روز طب شایعات و گمانه زنی ها که نقل محافل شده فروکش نکرده و انگار تا زمان انتصاب استاندار جدید قصد فرو کش شدن هم ندارد.

کد خبر: ۴۳۰۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱

به گزارش مهرزنجان،12 مرداد سال جاری بود که خبر منصوب شدن استاندار زنجان به سمت "معاون رئیس‌ جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور" در شهر پیچید که از همان دقایق اول گمانه زنی ها در مورد انتصاب استاندار جدید شروع شد و هنوز هم بعد از گذشت 7 روز طب شایعات و گمانه زنی ها که نقل محافل شده فروکش نکرده و انگار تا زمان انتصاب استاندار جدید قصد فرو کش شدن هم ندارد و اینجا یک سوال اساسی مطرح است که با رفتن استاندار سابق صندلی استاندار زنجان را چه كسی می گيرد؟

پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 92 و انتخاب روحانی به عنوان منتخب مردم، گمانه زنی هایی در خصوص تغییر مدیران در سطح وزارتخانه ها و همچنین در سطح استانداری ها به شدت بالا گرفت و آنگونه که از قرائن پیدا بود با روی کار آمدن رئیس جمهور جدید مدیدران و نفرات تراز اول استان ها نیز تغییراتی را نیز در کارنامه داشتند.

از همان ابتدای آمدن جمشید انصاری و نشستن او بر صندلی مدیریت کلان استان، زمزمه های رفتن او به پست های وزارتخانه ای و معاونتی مطرح بود که بعد از گذشت تقریبا 3 سال از استانداری زنجان به سمت معاون رئیس‌ جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور رفت و بار دیگر یکی از زنجانی ها پست کلیدی دیگر در سطح کشوری بر دست گرفتند.

از روز های گذشته برخی رسانه‌ های وابسته به حزب ها و جناح ها اقدام به گزینه ‌سازی و اعلام اسامی برخی در فضاهای مجازی افراد کردند که هیچ سنخیتی با امکان تصدی مدیریت استان را دارا نیستند.

هر چند گزینه های مطرح شده در این ایام بسیار زیاد است اما طبق شنیده ها دولت به زودی از بین یکی از چهار گزینه اصلی، استاندار زنجان را انتخاب خواهد کرد و گزینه های دیگر شانسی برای تصدی این سمت ندارند.

بنابر شنیده ها از بین گزینه های مطرح برای استانداری زنجان احمد حکیمی‌ پور نماینده اسبق مردم زنجان و طارم در مجلس و عضو شورای شهر تهران، علیرضا منادی رئیس سابق دانشگاه آزاد زنجان، عضو هیئت رئیسه مجلس نهم و دو دوره نماینده مردم تبریز در مجلس، اسدالله درویش امیری و داود کرمی چهار گزینه ای هستند که از شانس بیشتری برای تصدی استانداری زنجان برخوردار هستند.

براساس شنیده‌ها محمدرضا حسن ‌پور، فرماندار اسبق زنجان و حمیدرضا شهبازی معاون سیاسی استانداری زنجان نیز برای استانداری زنجان مطرح هستند که نسبت به چهار افراد نام برده بالا از سانس کمتری برخوردار هستند.

البته اسامی دیگری تا روز انتخاب استاندار در محافل رسانه ای مطرح می شود، اما به نظر می رسد هیئت دولت طی جلسه های آتی استاندار زنجان را انتخاب خواهد کرد و این استان مدت زیادی بدون استاندار نخواهد بود.

این تغییرات از جمله تغییر استاندار زنجان ممکن است برای افکار عمومی ناگهانی باشد ولی هیچ چیزی بدون مقدمه اتفاق نخواهد افتاد و معارفه استاندار جدید برای استان فرایندی دارد که باید طی شود و گزینه‌ های مطرح به تأیید هیات دولت برسند و اینجا یک سوال اساسی مطرح است که گزینه های پیشنهادی نمایندگان مجلس دهم زنجان برای استانداری چه کسانی هستند؟

به هر حال باید منتظر ماند از بین گزینه‌ های مطرح شده چه کسی سکان مدیریت استان زنجان را عهده ‌دار خواهد شد.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: استاندار زنجان 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها