‪Google+‬‏ نیروی های مسلح با همان روحیه دوران دفاع مقدس آماده هستند
امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۹
فرمانده تیپ 216 زرهی استان زنجان:

فرمانده تیپ 216 زرهی استان زنجان با اشاره به آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، گفت: نیروی های مسلح با همان روحیه دوران دفاع مقدس آماده هستند.

 

کد خبر: ۴۹۸۰
تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۷

به گزارش مهرزنجان، سرهنگ علی مظهری در سخنرانی پیش از خطبه‎های نماز جمعه شهر زنجان افزود: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی مستشاران آمریکایی به ارتش به چشم برده نگاه می‎کردند.

وی با بیان اینکه هیچ نقطه کوری در هوا، زمین و دریا وجود ندارد که دشمن بخواهد برنامه های خود را در آن اجرا کند تصریح کرد: نیروی های ارتش آمادگی بسیار بالایی دارند.

فرمانده تیپ 216 زرهی استان زنجان با تاکید بر اینکه نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران با همان روحیه دوران دفاع مقدس آماده هستند، گفت: نیروهای مسلح گوش به فرمان رهبری بوده و هر نوع تهدیدی را با قدرت پاسخ می دهند.

سرهنگ مظهری حضور ارتش در تداوم انقلاب اسلامی ایران را یکی از دلایل نامگذاری ارتش عنوان کرده و تصریح کرد: با فرمان امام راحل ارتش به نیروی مردمی پیوست.

وی به حضور ارتش در دوران هشت سال دفاع مقدس اشاره و افزود: از همان ابتدا ارتش به همراه نیروهای مردمی هفته‎‎های اول، ارتش عراق را زمین‌گیر کرد.

فرمانده تیپ 216 زرهی استان زنجان گفت: ارتش ایران در دوران جنگ تحمیلی، ارتش عراق را زمین گیر کرد.

سرهنگ مظهری با اشره به موفقیت های ارتش در دوران جنگ نحمیلی افزود: ارتش با تقدیم 48 هزار شهید برگ دیگری بر افتخارات خود افزود.

وی در ادامه با اشاره به بازگشایی خیابان ارتش، گفت: ارتش زنجان همکاری های لازم برای اجرای این پروژه را انجام داد تا عبور و مرور مردم آسان شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: