‪Google+‬‏ نامزدهای انتخاباتی پرهیز از بد اخلاقی در انتخابات را جدی بگیرند
امروز: سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه باید شرایط کشور را مرود توجه قرار داد، گفت: نامزدهای انتخاباتی و طرفدان آنها پرهیز از بد اخلاقی در انتخابات را جدی بگیرند.

کد خبر: ۵۰۳۸
تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹

به گزارش مهرزنجان، آیت‌الله شیخ علی خاتمی با اشاره به اینکه باید شرایط کشور را مورد توجه قرار داد، افزود: برخی در صدد این هستند که وضعیت کشور را بد جلوه دهند.

وی با اشاره به اینکه انتقادها و بحث ها در خانه بین اعضای خانواده رخ می هد، اظهار داشت: نباید این اختلاف ها به بیرون گسترش پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در ادامه با اشاره به وضعیت و شرایط ویژه در کشور، تصریح کرد: باید به شرایط کشور توجه شود.

آیت الله خاتمی با اشاره به اینکه برخی خدمات انجام شده در نظام اسلامی را سیاه نمایی نکنند، گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون، اقدامات زیادی در کشور انجام گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون، در برابر توطئه های استکبار و دشمنان ایستادگی کردند، گفت: نامزدهای انتخاباتی وجدان و انصاف داشته باشند.

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه نامزدهای انتخاباتی با حرف ها و وعده های خود مردم را دلسرد و مایوس نکنند، گفت: نامزدها وجدان و انصاف را رعایت کنند.

آیت الله خاتمی با تاکید بر اینکه نظام با اقتدار در برابر توطئه ها و قدرت های استکباری ایستادگی کرده و شهدای زیادی در این راه تقدیم شده است، تصریح کرد: همه اینها به برکت حضور مردم در صحنه و اعتقاد به امامت و ولایت بوده است .

وی تاکید کرد نامزدها انتخاباتی و طرفدارن آنها پرهیز از بد اخلاقی را در انتخابات جدی گرفته و از بد اخلاقی پرهیز کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: