‪Google+‬‏ ۲۰۰ نوجوان زنجانی در طرح «مصباح‌الهدی» حضور پیدا می کنند
امروز: سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از حضور 200 نوجوان زنجانی در طرح«مصباح‌الهدی» خبر داد.

کد خبر: ۵۴۱۴
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴

به گزارش مهرزنجان، حجت‌الاسلام مسعود صفی یاری اظهار کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به منظور ترویج فرهنگ معارف دینی و قرآنی اقدامات متعددی طی سال انجام می‌دهد.
وی با اشاره به اینکه یکی از طرحهای فاخر قرآنی اجرایی توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، «مصباح‌الهدی» است، تصریح کرد: این طرح با هدف تربیت استعدادهای قرآنی اجرا می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه طرح "مصباح‌الهدی" ویژه نوجوانان اجرایی می‌شود، افزود: این طرح به صورت مستمر و در بازه زمانی سه ساله اجرا می‌شود.

حجت‌الاسلام صفی یاری با اشاره به اینکه امسال نیز طرح "مصباح‌الهدی" با همکاری مؤسسات قرآنی در حال اجرا است، اضافه کرد: امسال در این طرح ۲۰۰ دانش‌آموز حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه طرح "مصباح‌الهدی" ویژه افراد ۱۰ تا ۱۸ سال است، گفت: این طرح ویژه پسران اجرا می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به همکاری ۱۰ مؤسسه در اجرای طرح "مصباح‌الهدی" تصریح کرد: استقبال از اجرای این طرح
مطلوب بوده و موارد آموزشی در آن نیز تخصصی است.

حجت‌الاسلام صفی یاری با بیان اینکه سال آینده آخرین سال اجرای طرح "مصباح‌الهدی" است، افزود: در پایان گواهی مربوط به افراد شرکت کننده ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هدف از اجرای طرح "مصباح‌الهدی" تشویق رده سنی جوان به اجرای برنامه‌های قرآنی است، تصریح کرد: نهادینه کردن ارزش‌های دینی و قرآنی از اهداف طرح "مصباح الهدی" است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه ترویج فعالیت‌های قرآنی و قرار گرفتن جوانان در این مسیر موجب خنثی شدن جنگ نرم دشمنان می‌شود، گفت: از همین رو برای استفاده از این ظرفیت طرح‌های قرآنی متعددی در مناطق محروم زنجان در قالب طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی در حال اجرا است.

حجت‌الاسلام صفی یاری ادامه داد: از چند هفته قبل اجرای برنامه‌های قرآنی در مناطق آسیب‌پذیر با اجرای مستمر محافل انس با قرآن کریم آغاز شده است و به صورت مستمر و با حضور اساتید مجرب این برنامه اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: