‪Google+‬‏ صدور بارنامه برای ناوگان باری ۵۰ سال و بالاتر ممنوع شد
امروز: جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۶
از ابتدای سال 97 ؛

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: از ابتدای سال ۹۷ صدور بارنامه برای ناوگان باری ۵۰ سال و بالاتر ممنوع است.

کد خبر: ۵۴۴۸
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۲

به گزارش مهرزنجان، ایرج دست نشان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس بررسی‌ها و مطالعات انجام شده در بهبود شاخص‌های عملکردی بخش حمل و نقل به منظور افزایش بهره‌وری ناوگان باری کشور و برای تقویت نوسازی ناوگان و همچنین با توجه به تصویب قانون هوای پاک، طرح ممنوعیت صدور بارنامه برای ناوگان فرسوده باری در دستورکار قرار گرفته است.

وی افزود: این امر با هدف افزایش بهره وری در حمل و نقل و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در تحقق اقتصاد مقاومتی انجام می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان ادامه داد: تا اطلاع ثانوی ناوگان فوق سنگین با وزن ناخالص (وزن وسیله نقلیه + وزن کالا) بالای 96 تن از شمول این امر مستثنی هستند و متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت طرح نوسازی ناوگان باری به نمایندگی شرکت‌های تأمین کننده ناوگان باری مراجعه کنند.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: حداکثر تسهیلات پرداختی 80 درصد قیمت خودرو تا سقف 320 میلیون تومان است و باز پرداخت آن با توجه به محصول انتخابی، پنج تا هفت سال (عمدتا پنج سال) و نرخ سود تسهیلات(سهم متقاضی) در حال حاضر حدود 9 درصد است. 

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: